مشاوره رایگان مهاجرت، پرتال ویزا

مشاوره رایگان مهاجرت این روزها به ندرت دیده می شود. اما ما در پلتفرم پرتال ویزا، یک سرویس آنلاین رایگان جهت پاسخ به سوال های مهاجرتی، تحصیلی و اقامتی شما مهیا کرده ایم. در صورتی که پرسشی دارید ابتدا در انجمن های مهاجرتی یا تحصیلی موجود جستجو کنید شاید پاسخ خود را بیابید. اگر تا کنون چنین سوال مهاجرتی مطرح نشده بود، شما آنرا بپرسید. اگر ساکن خارج کشور هستید شما هم میتوانید عضو خانواده پرتال ویزا شوید و در حد وسع خود دیگر هموطنان را یاری کنید.همه چیز از جستجوی هوشمند آغاز میشود.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

یا منطقه خود را انتخاب کنید:
قاره آمریکا ، اروپا و شنگن ، اطراف ایران ، آسیا

پاسخ به سوالات مهاجرتی کانادا و آمریکا

اگر قصد کار، تحصیل یا اقامت در کانادا و آمریکا دارید و می توانید در اتاق های گفتگوی زیر از مشاوره رایگان کارشناسان و ساکنین کشورهای کانادا و ایالات متحده آمریکا بهره مند شوید. تلاش شده دسته بندی های دقیقی برای سوالات مهاجرتی انجام شود پس لطفا اگر سوالی داریدو بعد از ورود با حساب کاربری خود سوال را در دسته بندی ویژه خود مطرح فرمایید.

پاسخ به سوالات مهاجرتی اروپا و حوزه شنگن

این روزها دریافت مشاوره رایگان و صادقانه برای اخذ اقامت یکی از کشور های حوزه شنگن و سایر کشور های اروپایی کار ساده ای نیست. حتی اگر فقط قصد سفر به این کشورهای را داشته باشید یا بخواهید در اروپا تحصیل کنید، بسختی می شه از افرادی که این راه رو رفتند در شبکه های اجتماعی سوالی رو پرسید. پرتال ویزا از هر کشوری در اروپا حداقل یک نفر رو بعنوان مدیر انجمن ها در نظر گرفته تا راهنماییتون کنند کمتر هزینه کنید ، راحت تر سفر کنید و به رایگان اطلاعاتی رو بدست بیارید که خیلی ها برای اونها چند هزار یورو هزینه می کنند. لطفا دسته بندیها رو بدقت ببینید و سوال رو در دسته بندی درست مطرح بفرمایید.

سوالات مهاجرت، کار و سفر به کشورهای همسایه

کشورهای همسایه ایران از قبیل ترکیه امارات و عمان کشورهایی هستند که سفر به آنها نسبتا راحت و کم هزینه است، اما پیدا کردن اطلاعات موثق برای کار و بیزنس و اخذ اقامت بلند مدت از این کشور های همچنان کار ساده ای نیست و باید دست نیاز به سوی پیج های اینستاگرام و ویدو های یوتیوب دراز کنیم. در پرتال ویزا همانند یک مشاوره رایگان، پاسخ سوالات خود را درباره سفر، کسب و کار و اقامت در کشورهای همسایه ایران دریابید کافیست با حساب کاربری خود وارد شوید و در دسته مربوطه سوال خود را مطرح نمایید.

سوالات مهاجرت کار و زندگی در سایر کشورهای آسیا

مشاوره و طرح پرسش و پاسخ رایگان برای کار ، زندگی و تحصیل در سایر کشورهای آسیایی به آسانی در این بخش انجام می گردد. مدیران این بخش از پرتال ویزا همانند سایر بخش ها خود ساکن کشورهایی هستند که قرار است به سوالات شما در آنها پاسخ گفته شود.

 

دکمه بازگشت به بالا